Ranking białka serwatkowego

Najlepszy ranking białka na masę.Najlepsze białko na masę mięśniową.

 

1. Dymatize ISO 100

To najlepszy z istniejących obecnie izolatów białkowych, będący odżywką wysokobiałkową opartą w 100% na hydrolizowanym izolacie białek serwatki. Główna jego zaleta to właśnie to, iż nie jest zwykłym izolatem, lecz poddany jest jeszcze późniejszej hydrolizie, co nie jest częstą praktyką – a szkoda! Dzięki temu bowiem dużo szybciej się wchłania – ale o tym opowiemy później.

2. Platinum Hydrowhey

To znakomita odżywka białkowa, w 2010 roku uznana nawet za Nowy Suplement Diety Roku. Do tej pory sięga po nią wiele osób i wzajemnie ją sobie polecają – więc warto ją zarekomendować. Na miejsce drugie zasłużyła sobie posiadaniem ultra czystego białka – bez zbędnych tłuszczów czy węglowodanów.

3. Best Protein

Na miejscu trzecim naszego zestawienia uplasował się Best Protein – produkt od firmy BPI Sports. Znakomicie smakuje, a przy tym jest bardzo skuteczny – w porównaniu z innymi odżywkami tego typu oferuje więcej protein, nie kosztując przy tym wiele.

4. Animal Whey

Animal Whey od Universal Nutrition to izolat białkowy stanowiący świetne wspomaganie w przyroście tkanki mięśniowej. To produkt wysokiej jakości, przygotowywany we właściwy sposób i występujący w wielu wspaniałych smakach – między innymi czekolady, wanilii czy cappuccino.

5. Pro JYM

Na miejscu piątym naszego zestawienia najlepszych izolatów białkowych, jakie obecnie można nabyć, znalazł się Pro JYM. Produkt został wykonany

z najwyższej jakości serwatki, kazeiny oraz białka jaja. Ten suplement diety cieszy się dużym zainteresowaniem klientów i dobrą skutecznością. Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, możesz go wybrać z czystym sumieniem – choć niewątpliwie Dymatize ISO 100 jest o wiele lepszy!

Dymatize ISO 100
Na pierwszym miejscu naszej listy znalazł się – nie bez powodu – Dymatize ISO 100. To wysokobiałkowa odżywka, która dzięki poddaniu procesowi hydrolizy wchłania się w organizmie człowieka niesamowicie szybko – już

w kilka minut! Z tego powodu jest najlepszym obecnie preparatem na rynku – łączy bowiem tę właściwość z wysokiej jakości składnikami, precyzją w tworzeniu, bezpieczeństwem i skutecznością stosowania, a także wybornym smakiem. Każdy z tych punktów jest ważny – w Dymatize ISO 100 wszystkie one zamknięte są w jednym produkcie!

Ten izolat białkowy wyprodukowany został przez firmę Dymatize. Jak zaznacza producent, mogą go stosować także osoby z alergiami czy nietolerancjami – jest bowiem wolny od laktozy i glutenu. W każdej porcji znajduje się 25 gramów wysokiej jakości białka. Wysoka koncentracja aminokwasów rozgałęzionych BCAA szybciej przedostaje się do krwiobiegu, jeszcze lepiej zabezpieczając ciało przed katabolizmem.

Produkt jest w zasadzie uniwersalny – można go stosować zarówno w dzień treningu, jak i w dzień, w którym się nie ćwiczy. Stosując ten produkt, można mieć pewność, że ciało po treningu szybciej się zregeneruje – a więc będziemy mieli więcej energii i siły do dalszych ćwiczeń oraz budowania lepszej, bardziej umięśnionej sylwetki!

Platinum Hydrowhey
Platinum Hydrowhey to izolat białkowy wyprodukowany przez firmę Optimum Nutrition. Jest to odżywka polecana do stosowania wszystkim osobom aktywnym fizycznie, sportowcom, kulturystom, a także tym, którzy chcą wreszcie poprawić wygląd swojego ciała i zbudować sporą tkankę mięśniową. Produkt szybko się wchłania dzięki podzieleniu frakcji białkowych na mniejsze. Dodatkowo – dla uzyskania jeszcze lepszego efektu – w produkcie zostały użyte mikronizowane aminokwasy rozgałęzione BCAA, jak też specjalne enzymy trawienne.

Proteiny zostały poddane hydrolizie – podobnie jak w produkcie marki Dymatize. Zalety? Aż 30 gramów ultra czystego białka na porcję, a także blisko 9 gramów leucyny, izoleucyny i waliny (BCAA). W produkcie jest jednak cholesterol – choć tylko 5 miligramów. Produkt najlepiej stosować po treningu i przed snem – wówczas jest w stanie zablokować rozpad białek, pozwalając wzrastać masie mięśniowej. Może być stosowany zarówno w dzień treningowy, jak też ten bez treningu w takiej samej ilości. Warto go znać i wypróbować!

Best Protein
Best Protein trafiło na miejsce trzecie, ponieważ wyróżnia się wysokiej jakości białkiem w stosunku do znakomitej ceny. W produkcie nie napotkacie żadnego wypełniacza czy maltodekstryny, które są używane czasem

w pożywieniu. Można w nim zaś znaleźć mieszankę białka (izolat białka mleka, koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatki, hydrolizat białek serwatki) oraz naturalne i sztuczne aromaty, które sprawiają, że ta odżywka białkowa ma tak wspaniały smak! W produkcie można też znaleźć wapń

i żelazo.

Best Protein to izolat białkowy, który polecany jest oczywiście wszystkim osobom aktywnym fizycznie, które chcą cieszyć się lepszą sylwetką i ciężko nad tym pracują. Najlepiej stosować produkt zaraz po treningu!

Animal Whey 
Na miejscu czwartym naszego zestawienia izolatów białkowych znalazł się produkt Animal Whey. Wszystkim warto go polecić, ponieważ to znakomite białko w równie znakomitej cenie! W każdej porcji znajduje się 25 gramów białka, a także enzymy trawienne, o które wzbogacono produkt. To mieszanka białek o różnej szybkości trawienia, przeznaczonych do odżywiania mięśni – by pomóc im wzrastać i szybko się regenerować.

Zaletą produktu jest niska zawartość tłuszczu i węglowodanów, a także duży wybór smaków, które sprawiają, że przyjmuje się każdą porcję jeszcze chętniej! Animal Whey posiada bardzo wysokie notowania wśród konsumentów, którzy doceniają go także za skuteczność. Wobec tego

z czystym sumieniem i my go polecamy! Dlaczego znalazł się dopiero na czwartym miejscu? Ponieważ to mikro przesączony izolat białka serwatkowego oraz ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego, przy czym izolaty białka nie są czyste. Dlatego produkt od Dymatize (ISO 100) jest zdecydowanie lepszy, ale również Animal Whey jest godny uwagi!

Pro JYM
Ostatnim produktem na naszej liście najlepszych obecnie izolatów białkowych jest Pro JYM – suplement diety zawierający w każdej porcji 24 gramy białka wysokiej jakości. W każdej z tych porcji znajduje się 7,5 grama izolatu białka serwatki, 7 gramów micelarnej kazeiny, 2,5 grama albuminy oraz 7 gramów izolatu białka mleka, w tym 5,5 grama kazeiny oraz 1,5 grama serwatki.

Producent Pro JYM uznał, że dla uzyskania lepszego efektu dobrze jest zastosować kombinację białek, zamiast jedynie czyste białko serwatkowe.

Z tego względu w Pro JYM znalazło się nie tylko białko szybko trawione, lecz również to przyswajane wolniej. Konsumenci muszą ocenić sami, czy był to dobry wybór – z pewnością jednak Pro JYM jest produktem godnym uwagi

i wartym zakupu. Jeśli ktoś się więc wahał, a z jakiegoś powodu nie chce lub nie może sięgnąć po izolaty wymienione wcześniej, może z czystym sumieniem go kupić!

3. Czy izolaty białkowe naprawdę działają?
Zapewne wielu czytelników zastanawia się teraz, czy rzeczywiście warto kupić izolat białkowy. Nie jesteście do końca przekonani, mimo że wiecie już, co ewentualnie wybrać? Część osób myśli, że uzyska doskonałe wyniki, stosując jedynie odpowiednią dietę oraz ciężko trenując – i że to wystarczy! Oczywiście nie można powiedzieć, że izolaty białkowe są do tego każdemu niezbędne, ale z pewnością wspomagają proces przyrostu mięśni, wzmacniają je i pomagają im się szybko regenerować, mając właściwości antykataboliczne – a przecież to głównie od tego zależy szybkie uzyskanie rezultatów!

Dlatego zakup izolatów białkowych wszystkim polecamy – a może je stosować w zasadzie każdy, kto tego potrzebuje, zwłaszcza sportowcy

i osoby regularnie odbywające treningi.

Fabrykasily.pl