Ranking Kreatyny

Ranking najlepszej kreatyny na masę mięśniową.Najlepiej działająca kreatyna 2017 roku.

 

 1. The Mono SportDefinition

  SPORT DEFINITION The Mono to najwyższej jakości formuła około treningowa oparta na bazie monohydratu kreatyny z dodatkiem witamin przeznaczona dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie.

  Kreatyna jest związkiem organicznym naturalnie występującym w ludzkim organizmie, głównie w mięśniach. Podstawowym jej zadaniem jest wytwarzanie i przenoszenie ATP, czyli cząsteczek odpowiedzialnych za produkcję energii w organizmie. Dzięki kreatynie, organizm magazynuje i uwalnia energię niezbędną do różnych procesów w nim zachodzących, przede wszystkim do syntezy białek w tkance mięśniowej. Pełni także istotną rolę w procesach chemicznych organizmu odpowiedzialnych za prawidłowy skurcz mięśni. Kreatyna, zatem wzmaga budowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej, sprawiając, że mięśnie stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe a sam trening dłuższy i bardziej efektywny. Dzięki umiejętności przetrzymywania wody w tkance mięśniowej kreatyna umożliwia zwielokrotnienie ilości komórek w mięśniach, co wyraźnie zwiększa ich objętość.

  SPORT DEFINITION The Mono to najczystsza forma kreatyny pozbawiona dodatków smakowych, w tym barwników, aromatów czy substancji słodzących wzbogacona witaminami. Witaminy zawarte w produkcie przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. To idealny suplement diety dla każdego, zarówno dla profesjonalnego sportowca, jak i dla osoby aktywnej fizycznie. Zdecydowanie zwiększa siłę, wytrzymałość i objętość mięśni oraz przyspiesza regenerację po intensywnym treningu. Dzięki formule instant Sport Definition THE MONO znakomicie się rozpuszcza i błyskawicznie wchłania się do organizmu.

  Główne cechy SPORT DEFINITION The Mono:

  • Najczystsza forma kreatyny bez dodatków
  • Wzbogacona witaminami
  • Zwiększona siła, wytrzymałość i objętość mięśni
  • Efektywniejsze magazynowanie i uwalnianie energii
  • Wydajniejszy trening i lepsza regeneracja
  • Znakomita przyswajalność i rozpuszcalność

2.Musclepharm, Creatine 300 Grams Unflavored

Kreatyna wyprodukowana przez firmę Musclepharm jest topowym produktem na rynku suplementów przeznaczonych dla sportowców. Nic więc dziwnego, że wybraliśmy ją jako zwycięzcę naszego rankingu monohydratów. Jest zaawansowanym miksem kreatynowym, który prowadzi do wzrostu siły

i masy mięśniowej, dlatego okazuje się suplementem często wybieranym przez kulturystów.

Odżywka Musclepharm Creatine zawiera 5 różnych form kreatynowych i jest kompletną propozycją dla zawodowych kulturystów. Zapewnia:

– wzrost siły;

– wzrost wytrzymałości;

– zwiększoną regenerację mięśni.

Zwiększa syntezę białka, działając anabolicznie na mięśnie człowieka. Przyczynia się do rozrostu beztłuszczowej masy ciała, a także bierze udział

w produkcji ATP – substancji będącej podstawowym nośnikiem energii w naszym ciele. Im więcej organizm zmagazynuje ATP, tym większą będzie mieć siłę.

Suplement Musclepharm Creatine w proszku pochodzi z USA i zyskał już ogromną popularność wśród kulturystów. Zapewnia stały dopływ kreatyny do mięśni. Wspiera wydatnie regenerację potreningową.

W produkcie Musclepharm Creatine znajdziemy połączenie 5 najlepszych form kreatyny:

– Creapure – monohydrat kreatyny – najczystsza, najbardziej podstawowa forma kreatyny, która wspiera produkcję ATP podczas treningu, wspomagając budowę masy mięśniowej oraz zwiększając wydolność treningu;

– Creatine AAB (Creatine Alpha-Amino-N-Butyrate) – antykataboliczne wsparcie dla mięśni; kreatyna AAB ma swój udział w syntezie białek

i minimalizuje uszkodzenia tkanki mięśniowej, nawet przy intensywnym treningu;

– Dicreatine Malate – jabłczan dwu-kreatyny bierze udział w przemianach energetycznych, zapobiega powstawaniu kwasu mlekowego w mięśniach, wspiera ich budowę;

– Creatine MagnaPower® (Creatine-Magnesium Chelate) – chelat magnezowy kreatyny – ma silne działanie alkalizujące, jest odporny na działanie kwasu żołądkowego, dlatego większość z zażywanej kreatyny trafia bezpośrednio do komórek mięśniowych. Pozwala na zwiększanie intensywności treningu, ale też na lepszą regenerację i prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

– Con-Cret Creatine HCL (100% Concentrated Creatine) – najłatwiej przyswajalna postać kreatyny.

Stosowanie w regularnym trybie topowego produktu Musclepharm Creatine spowoduje, że zwiększy się siła, masa i wytrzymałość mięśniowa sportowca, a przy tym nie dojdzie do niepożądanego efektu gromadzenia się wody pomiędzy mięśniami a skórą.

2. Optimum Nutrition, Gold Standard Pre-Workout

Na drugim miejscu zestawienia skutecznych, bezpiecznych i dobrze działających monohydratów kreatyny znalazł się produkt Optimum Nutrition – Gold Standard Pre-Workout. Wśród sportowców uchodzi on za „złoto” w dziedzinie dostępnych suplementów kreatynowych.

Na liście podstawowych składników kreatyny Gold Standard Pre-Workout znajdują się:

– 175 mg kofeiny z naturalnego źródła – nasion herbaty i kawy – która wspomaga skupienie i wydolność treningową organizmu człowieka;

– 1,5 g beta-alaniny CarnoSyn® – wspiera system mięśniowy

i wytrzymałościowy;

– 3 g monohydratu kreatyny – wspomaga zdolności wysiłkowe, w tym siłę

i wytrzymałość sportowców;

– 1,5 g L-cytruliny – prekursora tlenku azotu.

Zawiera L-karnitynę, N-acetylo L-tyrozynę, wysokie stężenie witamin z grupy B i D, żeń-szeń Panax notoginseng oraz bioflawonoidy z grejpfruta. Zaletą Gold Standard Pre-Workout jest to, że nie zawiera on żadnych niedozwolonych substancji. Produkt posiada certyfikat „Informed Choice, Trusted by Sport”, który poparty jest współpracą producenta suplementu

z wieloma klubami sportowymi.

Z pomocą Gold Standard Pre-Workout firmy Optimum Nutrition można dostarczyć organizmowi niezbędnej energii do podejmowania bardziej intensywnych treningów. Prowadzi do poprawy wydolności organizmu, polepsza koncentrację i daje widoczne rezultaty w treningach. Wspomaga utrzymanie u sportowców szczytowej formy. Dodatkowo unikalna formuła Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout sprawia, że cenne substancje zawarte w tym suplemencie diety łatwo i szybko się wchłaniają, a my mamy maksymalną wydajność przed treningiem.

Zaleca się wymieszanie miarki produktu z około 120-150 ml wody i spożycie mieszanki na pół godziny przed treningiem. Nie należy przekraczać 2 miarek dziennie.